Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

ÇOCUĞUNUN İSMİNİ BEŞİKTAŞ KOYMUŞ

ÇOCUĞUNUN İSMİNİ BEŞİKTAŞ KOYMUŞ
Bu içerik 1503 kez okundu.

Beşiktaş sevgisi neler yaptırıyor neler !! İlginç haber Manisadan. Bu ilde çaycılık yapan bir kişi Mesut Karasi'nin yıllardır bir hayali vardı. O hayali gerçekleşti.

NEYDİ O HAYAL ?

Mesut Karasi hasta derecesinde Beşiktaşlı. Beşiktaş'la yatıp Beşiktaş'la kalkan Musut Bey 2 sene önce dünyaya gelen çocuğuna Beşikaş ismini koydu. Hatta nüfus memurlarıyla bu isim yüzünden tartışmış bile. Sadece nüfus memurları ile değil eşi Leyla Hanım ve babası ile de hararetli tartışmalara girişmiş.

Nüfus memurları Beşlikta isminin çocuğa koyulamayacağını söylemesi üzerine Ali  Beşiktaş isimini koymuşlar. Babası ile isim yüzünden yaklaşık 3 ay konuşmamış.

 

"HAYALİM BEŞİKTAŞ 1903 KOYMAKTI"

Çocukluğundan beri evlendiğinde çocuğuna Beşiktaş ismini  vermenin hayalini kurduğunu belirten baba Karasi, "Çocukluk hayalimdi. Ortaokuldaydım, daha yeni evliliği öğrenmeye başladığımda evlendiğimde çocuğum olursa adını Beşiktaş koyacağımı söylemiştim. Ailem çocuğum olduktan sonra buna karşı çıktı Tartıştık . Muhammet Ali ismi de babamın hayaliydi. Benim asıl amacım Beşiktaş 1903 koymaktı. O da olmuyor zaten. Ben de ön ismine Muhammet Ali'yi yazdım. Sonra da Beşiktaş ismini koydum" dedi

KAYNAK HABERLER.COM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti