Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

DEMET,ALYENA TİLKİ'YE BAKIN NE DEDİ ? GERGİNLİK SÜRÜYOR

DEMET,ALYENA TİLKİ'YE BAKIN NE DEDİ ? GERGİNLİK SÜRÜYOR
Bu içerik 1343 kez okundu.
Konser için Uludağ'a giden Demet Akalın, önce kızı Hira ile beraber Uludağ'ın keyfinı çıkarttı.  Ama bir yandan da aklı yeni Aleyna Tiki'de .Zira onu koltuğundan edebilir. Bu gerginli,k zaten yüzüne yansıyor.  Aleyna Tilki hakkında olumsuz yorumlarda bulunan Demet Şener buna devam etti. 
 
Demet Akalın, Aleyna Tilki ile alakalı olarak basın mensuplarının sorularını şöyle cevapladı
 
'SAYGISIZLIK İDDİASI
 
Yeni süregelen dostlardan sadece saygılı olmalarını isterim. 'bayağı insanoğluın çok hayranı olur' diye bir cümle ona hiç yakışmadı. Aleyna Tilki 16 yaşlarında bu şekilde ise 30'unda ne yapacak bilemiyorum. Sen daha 16 yaşındasın. 3 gün önce başıma talihsiz bir olay geldi. Oturduğum restorana silahlı saldırı düzenlendi. Geçmiş olsun dileklerini söylemek için beni ilk arayan Ajda Pekkan oldu. Bundan dolayı, önümüzde Ajda Pekkan şeklinde sanatçılar varken 16 yaşlarındayken bu söylemler hiç hoş değil. Ben yeni arkadaşların hepsine destek veriyorum, ancak tek isteğim onların saygılı olmaları. Saygısızlığın oldu yerde benim tahammülüm yok."
 
JÜRİ VE REKLAM TEKLİFLERİ GELMEYE BAŞLAMIŞ
 
Demet Akalın, basında yer edinen izdivaç programı teklifi ile ilgili de açıklamalarda da bulunmuş oldu.
 
Akalın, "Teklif reddedilemeyecek kadar güzeldi. Fakat şu an için böyle bir şey düşünmüyorum. Hafta sonlarım çok dolu. Bu yüzden zaman probleim var.  Bu sıralar, reklam teklifleri de gelmeye başladı. Bunları değerlendireceğim ama haftada bir olacak. Haftada 5 gün çalışacak bir enerjim şua n için yok'' diye konuştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti