Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

TAŞGETİREN "HAYIR" ÇIKMA İHTİMALİNİ MASAYA YATIRDI

TAŞGETİREN
Bu içerik 1154 kez okundu.

Star gazetsi yazarlarından Ahmet Taşgetiiren Star gazetesindeki köşesinde Nisan ayında yapıalcak olan referandum hakkında düşüncelerini ve hayır çıkma ihtimalini ortaya koydu.

Ahmet Taşgetiren i anketlerden yola çıkıldığınde evet diyenlerin yaklaşık yüzde 60--70 bandına gazdiğini , hayır diyenlerin oranının ise yüzde 35'lerde gezdiğini yazısında dile getirdi.

Ahmet Taşgetiren HDP'ye yapılan operasyonların MHP'li seçmenlerin gönlünü alma olarak değerlendiriyor ve AKP'nin bu yolla MHP'li seçmenlere göz kırptığını belirtti.

Ayrıca Ahmet Türk'ün yargılnaması ve hastaneye götürülürken kameralara takılan görüntüler Taşgetiren'e göre bölgede tepki ile karşılanıyor. 

TAŞGETİREN'İN KÖŞE YAZISINDAN SATIR BAŞLAR

Şüphesiz kampanyalar start verdiğinde ordan oraya ordan oraya akışlar olacak. Dengeler değişecek  Şu andaki duruma ilişkin, daha tarafsız olarak özeylenebielcek  n bir rakamı ben, Özlem Zengin’in Habertürk’ten Kübra Par’a verdiği mülakatta gördüm.Kısa süre milletvekilliği yaptı. Her tür medyaya yer alıyorç. Farklı alanlarla ilişkiye önem veriyor ve “inandırıcı olma” endişesini mühimsiyor.

Bu kişinin  “Hükümete yakın isimler, ‘Evet’ oranının yüzde 60 - 70 civarında olduğunu iddia ediyor biçimindeki ” soruya karşılık şu sözlerini “mutfaktaki bilgi” olarak anlayabiliriz diye telakki ediyorum.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti