Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

Mehmet Ekici Neler Yaşamış Neler !

Mehmet Ekici Neler Yaşamış Neler !
Bu içerik 765 kez okundu.

Mehmet Ekici'nin transferi tamamen yılan hikayesine döndü. Trabzonspor'da kadro dışı bıraklılan futbolcu tarnsfer sezonun 1 Şubar itibariyle bitmesiyle tam anlamıyla şok yaşadı.

Fenerbahçe’ye transferi sezon sonuna kalan Mehmet Ekici, bu dönemde yaşadıkları sebebiyle akrabalarına, arkadaşlarına adeta dert yandı. Ekici, akılında Fenerbahçe'nin olmadığını kendisinin Beşiktaş ve Galatasaray'a odakladığını söyledi..
 
Ekici , ilk başta  Galatasaray ve Beşiktaş’ın kendisiyle gerçekten ilgilendiğini , belirterek “Aklımda Fenerbahçe yoktu. Zira bana Fenerbahçe çok karışık. Orada yok olursun " diyorlardı.  Sonra Trabzonspor Yönetimi, Fenerbahçe ile görüşmemi salık verdi. Ben de bunun üzerine Fenerbahçe'li yöneticilerle konuştum, müşterek şartlarda anlaştık. görüşmemi söyledi.  Bana, ‘Fenerbahçe karışık’ diyenler sonradan, ‘Senin için burası çok daha iyi olacak’ demeye başladı. Fakat Fenerbahçe'ye mza atmayı beklerken Trabzonspor yönetimi bu kez ‘Beşiktaş’a transfer oluyorsun’ dedi.Fakat benim bir sözöüm vardı ve bu sözümden denemezdim. "dedi
 
USTA ÇARK ETTİ
 

Muharrem Usta, Cumartesi günü Mehmet Ekici ile son bir kez daha görüşüp, “Kararını değiştirmek istersen, hâlâ Beşiktaş’la anlaşabilirsin” diyerek ikna etmeye çalıştı. Ancak yıldız futbolcu geri adım atmadı, “Beni Fenerbahçe’ye yönlendiren sizdiniz. Ben de gidip anlaştım, söz verdim. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti