Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

ESAT ÖLMEMİŞ, YAŞIYOR

ESAT ÖLMEMİŞ, YAŞIYOR
Bu içerik 951 kez okundu.

Öldü deniliyordu, komya girdi deniliyordu, son zamanlarını yaşıyor deniliyordu ama yaşadığı ortaya çıktı. Beşar Esat'tan bahsediyoruz. Eli kanlı diktatörün ölmediği sosyal medyaya çıkan haberlerle net biçimde ortada.

Söz konusu fotoğraflarda Esad Şam'da fabrikaları savaş yüüznden hasar gören iş adamlarını kabul ediyor..

Dünyanın dört bir yanında farklı medya kuruluşları Esed’in öldüğü veya felç olduğuna dair çeşitli  haberler vardı. Ama bunun gerçek olamdığı ortaya çıktı

'FELÇ GEÇİRDİ, KORUMASI ÖLDÜRDÜ' İDDİALARI

Yaklaşık 10 gün önce göz şikayeti ile hastaneye başvuran escort Esed’in beynin tümörü olduğu ve komada olduğu ileri sürülmüştü.

Diğer yandan yandan El Cezire muhabiri Faysal Kasım ise Esed’in felç geçirdiğini ve vücudunun yüzde 60’ının iptal olduğunu fakat, şuurunun yerinde olduğunu ileri sürmüştü. Esed rejimi yanlısı Lübnanlı Al-Diyar Gazetesi de Esed’in felç geçirdiğini okurlarına aktarmıştı.

Bu on günlük süreç içindeFransız Gazetesi Le Point gazetesi ise ‘Esed koruması tarafından öldürüldü’ başlığıyla haber yapmıştı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti