Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

VEZİR PARMAĞI FİLMİNE MHP'DEN TEPKİ !GÖSTERİME SOKULMAYACAK

VEZİR PARMAĞI FİLMİNE MHP'DEN TEPKİ !GÖSTERİME SOKULMAYACAK
Bu içerik 690 kez okundu.

Mahsun Kırmızgül yıllardır terör örgütü PKK'ya olan sempatisini ve desteğini saklamıyor. Ama yaptığı filmlerde halk onu bir nevi onurlandırıyor. Gişelerde toplanan paranın nereye gittiği ise belli değil.

Mahsun Kırmızıgül'e bir şok Anamur'dan geldi. Bilindiği gibi "Vezir Parmağı" adlı sinema filmi yakın zamanda sinemalarda gösterime girecek. Ama Anamur'un MHP belediye Başkanı Mehmet Türe bu filmin Anamur sınırlarında gösterimine asla iizn vermeyeceklerini söyledi. İşte o sözler:" Mahsun'ın kim olduğunu gayet iyi  biliyoruz. Ben Anamur'un Belediye Başkanı olduğum müddetce Vezir Parmapı filmi asla Anamur'da gösterime giremez.Sdece Mahsun değili bunun gibi sanatçıların hiçbir filmine müsade etmeyeceğiz."

DEVELİ!DE DE GÖSTRERİLMEYECEK

Aynı tepki Kayseri Develi'den de geldi. Belediye Başkanı fragmanlarda Türk askeri le neredeyse dalga geçildiğini söyleyerek bu tür filmlere izin vermeyeceğini söyledi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti