Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

GÖREVDEN ALINAN İLÇE BAŞKANI ÖYLE SÖZLER SÖYLEDİ Kİ...

GÖREVDEN ALINAN İLÇE BAŞKANI ÖYLE SÖZLER SÖYLEDİ Kİ...
Bu içerik 491 kez okundu.

MHP, muhalifleri teker teker sindirmeye devam ediyor. Bahçeli'nin emriyle kendisine ufak bir eleştiri getiren teşkilatlar fesh ediliyor. Üstü son çizilen ise Gölbaşı İlçe Teşkilatı oldu.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve bu yönetim kurulunu oluşturan tüm üyeler MHP merkezi tarafından görevden el çektirildi. Başaknın da görevden alınmasıyla makama kimin atanacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Mahmut Aksoy görevden alındığını sosyal medya laptformaltılyka gile getirirken attığı mesaj şöyleydi

 “18 Şubat 2012 tarihinden itibaren 5 yıldır onurla yapmakta olduğum olduğum Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevinden 30 Ocak 2017 tarihi itibarı ile el çekltirilmiş bulunmaktayım.
 

"HAYIRLA KALIN, HAYIRDA KALIN"

Aksoy mesajında kendisine bu makama uygun gören delegelere teşekkür etti ve her zaman olduğu gibi ülkücü olarak yaşayacaklarını ve sorgulamaktan asla geri durmayacaklarını söyledi.

İŞTE O SÖZLER


" Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkücü gibi yaşayacağız,geçmişimiz de ne varsa geleceğimizde de o olacak. Ama sorgulayacağız ve doğruları söylemek yine bizim şiarımız olacak. Güzel günlerde görüşmek üzere hepiniz Allah'a emanet olun. Hayırla kalın, hayır'da kalın” ifadelerini kullandı.

Son ifade ilçe başkanının neden görevden alındığını da gözler önüne seriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti