Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

BABASININ İNTİKAMINI ALDI, YEMEK YERKEN ÖLDÜRDÜ

BABASININ İNTİKAMINI ALDI, YEMEK YERKEN ÖLDÜRDÜ
Bu içerik 1245 kez okundu.

Bekyoz'sa silahlı saldırı. Eski bir hesaplaşma can aldı. İstanbul Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü restoran Big Chefs'te silahlı saldırı oldu. Dehşet verici saldırıda bir kişi olay yerinde hayatını yitirid. Kanlı saldırıda ayrıca 2 kişi de yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren kişinin yakalanması uzun sürmedi.

HÜSEYİN SARAL  YAKALANDI

Hüseyin Saral göz altına alındı. Ama bu saldırının altında geçmişte yaşananlar var. Göz altına alınan Hüseyin Mert  Saral'ın 12 yıl önce babasının öldürüldüğü ve bu kişinin de yıllardır intikam ateşiyle tutuştuğu iddia ediliyor.

Saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Saldırıyla ilgili yeni gelişmeler var. Saldırgan Hüseyin Mert Saral gözaltına alındı. Öldürülen kişinin Mehmet Ali Büyüksarıalioğlu olduğu öğrenildi. Saldırının nedeninin Saral'ın 12 yıl önce babasının öldürülmesine dayandığı iddia ediliyor.

Dün öğleden sonra öldüreceği kişiyi lokantadfa sesssizce bekleyen Hüseyin Saral yemek siparişi evren ve yemek yiyen Ali Büyüksarıoğlu'na birkaç el ateş etti.Sarıoğlu 57 yaşındaydı. Ali Sarıoğlu ambulansa kadar yaşayabildi. Saldırgan kaçma teşebbüsünde bile bulunmadı. Bir masaya oturarak güvenlik güçlerinin gelmesini bekledi

 

ROMA'DA CİNAYET


Mert Saral, 31 Ocak 2005’te İtalya’nın başkenti Roma’da bir bir resturantta  öldürülen suç örgütü liderliğinden sabıkalı Hüseyin Saral’ın oğlu çıktı. Sarallar, Roma’daki cinayetten, Sedat Şahin’in adamlarını sorumlu tutmuştu. Olayın geçmi ile bağlantıları var. Bu bağlantı Roma'ya kadar uzanıyor

 

BİR GÜN KALA

 Ali Büyüksarıoğlu Hüseyin Saral’ın yerini karşı tarafa haber vermekle itham edilmişti..  Tarih dikkat çekici. Zira Mert Saral, babasının 12’nci ölüm yıldönümüne 1 gün kala intikam amacıyla  bu cinayeti işledi. Babası lokantada öldürüldüğü için suçladığı bu kişiyi de lokantada öldürdü.

Bu arada ünlü sanatçı Demet Akalın da cinayetin işlendiği sırada lokantada bulunuyordu.
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti