Kırşehir Haber Ajansı 0(506) 144 27 40 Whatsapp Haber İhbar Hattı. Kırşehir haber, kırşehir haberleri, burada! Ahi Haber Ajansı Anadolu Haber.

PKK, REFERANDUMDA HAYIR DİYECEK

PKK, REFERANDUMDA HAYIR DİYECEK
Bu içerik 760 kez okundu.

Referandum tarihi yaklaşırken yavaş yavaş saflar belirmeye başlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlayavak olan referandumda evet probagandası aslında dün remsen başladı diyebiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmzu gazilerine telefon ederek bu referandumda kendilerinin halkı yönlendirme adına büyük iş düştüğünü söyledi.

Diğer yandan CHP ve bir kısım MHP'l, muhalifler de referandumda hayır oyu kullanacak. Bu arada PKK uzantısı olduğunu daha önce defalarca açıklayan HDP seçmenlerine hayır oyu atmasını salık veriyor.

DAĞDAKİ PKK KADROSO DA HAYIR DİYOR

HDP ve PKK Referandumda hayır çıkması için çalışmalarına başladı. PKK'nın yöneticilerinden Duran Kalkan referandum için çağrı yaptı.

"BAHÇELİ-ERDOĞAN ANLAŞTI, BİZİ BİTİRECEKLER"

Terör örgütü PKK'nın idaresinde yer alan Duran Kalkan, başkanlık sistemi üzerine yaptığı bir konuşmada MHP lideri Bahçeli ve Erdoğan'ın PKK'yı yok etme konusunda anlaştığını, bu sebeple  Bahçeli'nin referandum sürecinde Erdoğan'ın yanında oalcağını söyledi.

Teröristbaşlarından Duran Kalkan, sözde Kürdistan'ın geleceği için Kürtlerin hayır demesinin önemine işaret etti.

duran kalkan pkk hdp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
Survivor 30 Nisan Gönüllüler Şokta
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti
17 Yıllık Alt Yapı Çalışması Bitti